ZGADZAM SIĘ

Growag

Monter foteli/amortyzatorów

Zakres obowiązków:
– Realizacja planu produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi
– Przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur zintegrowanych systemów zarządzania ISO9001, IRIS systemu zarządzania
– Inicjowanie i podejmowanie działań mających na celu podnoszenie efektywności oraz obniżanie kosztów produkcji
– Praca z dokumentacją warsztatową
– Wymagane wykształcenie: zawodowe lub średnie (ślusarz lub pokrewne)
– Możliwość przyuczenia

Oferujemy:
– zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym o wieloletniej tradycji
– stabilny system wynagrodzenia i premiowania
– odpowiednie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy
– pracę w miłej i przyjemnej atmosferze
– zatrudnienie na umowę o pracę

CV prosimy przesłać na adres: mlorenz@growag.pl z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „GROWAG” Spółka z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm