ZGADZAM SIĘ

Growag

Spawacz

Zakres obowiązków/wymagania:

– aktualne uprawnienia spawalnicze MAG135 lub TIG141
– wykształcenie: zawodowe lub średnie (spawacz)
– realizacja planu produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi
– przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur zintegrowanego systemu zarządzania
– inicjowanie i podejmowanie działań mających na celu podnoszenie produktywności oraz obniżanie kosztów produkcji
– praca z dokumentacją warsztatową

Oferujemy:

– pracę w stabilnej i cenionej przez klientów firmie o bogatej 45-letniej tradycji oraz ugruntowanej pozycji na rynku
– atrakcyjny, adekwatny do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania system wynagrodzenia i premiowania
– odpowiednie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy
– pracę w miłej i przyjemnej atmosferze
– zatrudnienie na umowę o pracę

CV prosimy przesłać na adres: mlorenz@growag.pl

z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „GROWAG” Spółka z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm