Ergo-tech

Ergo-tech to autorska metoda pracy wypracowana w Growag.

To jednocześnie proces, jak i zbiór praktycznych procedur oraz perspektywicznego myślenia na kluczowych polach, z punktu widzenia naszej działalności. Metodyczne podejście pozwala nam skutecznie podążać za zmieniającymi się oczekiwaniami naszych Klientów oraz zapewniać najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań.

Jakość

Wysoką jakość naszych produktów, gwarantują pracownicy, specjalnie dobrane materiały i nowoczesna technologia. Nad utrzymaniem stałego, najwyższego poziomu tej jakości czuwa ciągle Dział Kontroli Jakości.

Niezależna kontrola 
i monitoring norm na każdym etapie produkcji sprawiają, 
że spełniamy najwyższe, światowe standardy.

Eco - Design

Połączenie pięknej formy z praktycznym zastosowaniem jest dla nas standardem. 
W Growagu szukamy najwyższych standardów, dlatego od lat staramy się produkować wszystko w sposób przyjazny środowisku. Tworzymy coraz lżejsze konstrukcje przyczyniając się

do zmniejszenia masy składów, a tym samym do zmniejszenia energii potrzebnej do ich poruszania się. Materiały używane przez nas dobieramy tak, by ich wytrzymałość była jak najdłuższa, co ma wpływ na zmniejszenie częstotliwości ich wymiany.

Elastyczna produkcja

Wszystkie kluczowe etapy naszej produkcji odbywają 
w jednym miejscu, w fabryce 
w Grodzisku Wielkopolskim. Daje nam to elastyczność działania, szczególnie 
w zakresie terminowości, gwarancji jakości

oraz elastyczności 
w dostosowywaniu się do oczekiwań i wymagań naszych klientów.

Badania & Rozwój

Nieustannie śledzimy trendy i trzymamy rękę na pulsie rozwiązań technologicznych, także sami przeprowadzając szereg prac badawczych. Nasze laboratorium czuwa nad jakością wszystkich procesów, a prototypownia nieustannie

szuka nowych rozwiązań. Wszystko to realnie przekłada się na finalny produkt dziś i pozwala nam spokojnie patrzeć w przyszłość.

Na co stawiamy?
Ergo-Design

Nasze produkty nie tylko posiadają piękną formę i są praktyczne.

Muszą być jednocześnie ergonomiczne, czyli jak najlepiej odpowiadać oczekiwaniom pasażera, który będzie z nich korzystał. Ciągła poprawa komfortu podróżowania to największe wyzwanie stojące przed całą branżą.

Mając to na uwadze, podejmujemy również współpracę z zewnętrznymi ekspertami, projektantami - designerami, wypracowując wspólnie takie modele foteli, które ten komfort systematycznie podnoszą.