Amortyzatory

Growag, od blisko 50 lat jest też uznanym producentem amortyzatorów hydraulicznych.

Jest to nasza druga, co do wielkości, specjalizacja produkcyjna. Nasze podzespoły pasują do większość pojazdów szynowych, w tym lokomotyw, wagonów pasażerskich, ale i tramwajów oraz znaczącej części samochodów ciężarowych. Na co dzień z naszych amortyzatorów korzystają tysiące pojazdów w całej Polsce.

Growag amortyzatory

Specjalizacja i produkcja

Nasza specjalizacja to produkcja amortyzatorów w wariantach jednostronnego i dwustronnego działania. Sprawdzą się one w montażu na wózku pojazdu szynowego zarówno w pozycji pionowej, jak i w poziomej.

Projekt

Przede wszystkim jakość

Za jakością naszych amortyzatorów stoją nie tylko specjaliści i ich doświadczenie, ale i nowoczesna technologia. Stanowisko badawcze MSP 25 w połączeniu z układem sterowania LABOTRONIC 8800 sprawdzają każdą produkowaną i regenerowaną cześć wychodzącą z naszej fabryki.

Projekt

Certyfikujemy nasze produkty

Jako producent amortyzatorów, możemy pochwalić się systemem certyfikacji jakości podczas produkcji. Każdy amortyzator poddany jest komputerowemu badaniu siły tłumienia. Dane podlegają badaniu i ocenie pod kątem jakości. Archiwizujemy je i mamy wgląd w pochodzenie oraz proces produkcji produktów. Każdy amortyzator posiada swój unikalny, certyfikowany numer. To pozwala nam monitorować ich eksploatację, ulepszać i eliminować usterki, a w konsekwencji gwarantować jakość jego finalnych parametrów.

Serwis i regeneracja

Jako specjalistyczny producent certyfikowanych części wykonujemy także naprawy i regenerację wszystkich rodzajów amortyzatorów. By zaoszczędzić czas na naprawę, jako producent jesteśmy w stanie zapewnić szybka wymianę na nową cześć, wyprodukowaną  przez Growag. 

Projekt

Amortyzatory -  nowa linia

Growag do usług

Growag to przede wszystkim przedsiębiorstwo produkcyjne. Jednak nasz profesjonalny park maszynowy oraz nowoczesna technologia, wsparte doświadczonymi specjalistami, dają nam ogromny potencjał i możliwość wykonywania także profesjonalnych usług. Dlatego równolegle wykonujemy następujące usługi:

Chromowanie

Malowanie proszkowe

Obróbka skrawaniem

Spawanie metodą MIG/MAG i TIG

Śrutowanie

Naprawa i regeneracja amortyzatorów

Automatyczne cięcie wykrojów